Muay Thai

Muay Thai özel derslerimiz Türkiye, Rusya ve Tayland’da çeşitli maçlara ve etkinliklere katılım sağlamış olan profesyonel sporcu ve antrenörler tarafından verilmektedir.

Sizde Muay Thai ile forma girebilir, kalori yakımınızı maksimize edebilir ve kemiklerinizi, kaslarınızı güçlendirerek hem sağlığınıza katkı sağlayabilir hem de fit bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Derslerin temposu katılımcıya göre özel belirlenmekte ve katılımcı sportif olarak hangi altyapıda olursa olsun katkı ve ilerleme sağlayacak şekilde çeşitli beklentileri de kapsayacak şekilde planlanmaktadır.

Muay-Thai antrenmanları ile efor göstererek çok kısa bir sürede yağ yakımı, kilo verme, kas ve kemik güçlendirme, esneklik, koordinasyon, stres kontrolü, kas kütlesinde artış, cardio-kardiyovasküler kapasite de artış sağlayabilirsiniz.

Aerobik ve anaerobik kapasiteye katkı sağlayabilirsiniz.

Antrenörlerimiz beslenme danışmanlığı konusunda da yardımcı olmaktadırlar.

Muay Thai antrenmanlarımız güvenli bir şekilde katılımcıların zarar görmeksizin yüksek efor gösterebilecekleri ve tekniklerini ilerleterek geliştirebilecekleri, mükemmelleştirme olanakları olan ortamlarda ve stillerde bir eğitim programıyla yapılmaktadır.

Neler Öğreneceksiniz:

Scroll to Top