ÖZEL DERSLER

Açıklama

AKADEMİK

Mülakat Teknikleri ile ilgili bireysel ve kurumsal danışmanlık ve özel ders hizmetlerimiz mevcuttur.

Mülakat teknikleri danışmanlık ve özel ders hizmetlerimiz; hem mülakatçılar, ik çalışanları, ilgili bölüm öğrencileri için; hemde iş arayan, iş başvurusu yapan ve mülakata hazırlık yapan katılımcılar için kişinin ihtiyacına ve pozisyona göre planlanarak sunulmaktadır.

Finans ile ilgili bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.

İlgili üniversite, bölüm ve fakültelerden; lisans, yüksek lisans, doktora ve akademik araştırmacı düzeylerinden herkes  için, Finans’ın tüm alanlarına yönelik, Finansal danışmanlık ve Finans özel ders hizmetlerimiz mevcuttur. 

Finans özel ders imkanları ve hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

İşletme danışmanlığı ve işletme fakültesi özel dersleri için iletişime geçebilirsiniz.

Derslerimiz kişiye özel  planlanmakta olup pek çok bölüm ve fakğlte dersleri ile genel akademik dersler dahildir.

 

Strateji ile ilgili bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.

Bireysel, kurumsal, akademik ve çeşitli alanlara yönelik strateji danışmanlığı ve üniversite strateji özel derslerimiz/akademik danışmanlık içeriklerimiz kişiye özel planlanmaktadır.

Örgütsel Davranış ile ilgili bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.

Bireysel, kurumsal, akademik ve çeşitli alanlara yönelik örgütsel davranış ve üniversite örgütsel davranış özel derslerimiz/akademik danışmanlık içeriklerimiz kişiye özel planlanmaktadır.

İnsan Kaynakları ile ilgili bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.

İlgili üniversite, bölüm ve fakültelerden lisans, yüksek lisans, doktora ve akademik araştırmacı düzeyinden İnsan Kaynakları(İK)’nın tüm alanlarına yönelik danışmanlık ve özel ders hizmetlerimiz mevcuttur. İnsan Kaynakları özel ders imkanları ve hizmetlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

Yönetim danışmanlığı ve çeşitli yönetim, işletme alanlarına yönelik bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetlerimiz mevcuttur.                          ….

Mülakat hazırlık danışmanlığı, bireyleri iş mülakatlarına ve benzeri değerlendirme süreçlerine hazırlamayı amaçlayan bir hizmettir. İş mülakatları, bir iş başvurusu sırasında adayların yeteneklerini, deneyimlerini ve uygunluğunu değerlendirmek için kullanılan yaygın bir seçme yöntemidir.

Mülakat hazırlık danışmanlığı, adayların mülakat sürecinde kendilerini en iyi şekilde ifade etmelerine, mevcut yeteneklerini geliştirmelerine, keşfetmeye ve olumlu bir izlenim bırakmalarına yardımcı olmayı hedefler.

SPOR

Suyun Kucaklayıcı Dünyasıyla Tanışın ! Yüzme becerilerinizi geliştirmek, suyun rahatlatıcı gücünden faydalanmak ve sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek için sizi yüzme derslerimize davet ediyoruz.

Fineup Courses olarak, su topunu deneyimlemek isteyenler için, özel derslerimizle adım atmanız için harika bir fırsat sunuyoruz. Profesyonel antrenörlerimizle birlikte, su topu yeteneklerinizi geliştirmek, takım içinde koordinasyonu artırmak ve sporun heyecanını doyasıya yaşamak için sizi bekliyoruz.

Fineup Courses olarak, profesyonel futbol antrenörlerimizle birlikte birebir özel futbol dersleri sunuyoruz. Başlangıç seviyesinden profesyonel oyunculara kadar herkes için tasarlanmış bu derslerle, futbol becerilerinizi en üst düzeye çıkarın.

Fineup Courses olarak, profesyonel futbol antrenörlerimizle birlikte birebir özel futbol dersleri sunuyoruz. Başlangıç seviyesinden profesyonel oyunculara kadar herkes için tasarlanmış bu derslerle, futbol becerilerinizi en üst düzeye çıkarın.

Scroll to Top